Podpořte nás

Během naší více než dvacetileté cesty jsme poznali mnoho skvělých lidí, kteří se nějakým způsobem podíleli na spolupráci mezi křesťany a službě ČEA  a činili tak dobrovolně, z prostého nadšení či přesvědčení. Jejich snažení však není myslitelné bez dárců, kteří vedeni dobrou vůlí a porozuměním pro to, na čem společně pracujeme, podporují jednotlivé projekty Evangelikální aliance, a kteří se stali našimi partnery.

Zaujal Vás projekt Finanční kompas? Přidejte se k nám a pracujme společně na duchovní obnově naší země! Způsobů, jak spolu s námi můžete pomáhat, je mnoho:

Jednorázový příspěvek

podpořte Finanční kompas darem libovolné částky na účet ČEA č. 0013808359/2010 s v.s. 777 anebo teď hned skrze naší on-line platební bránu

In-kind dary

pomozte nám tím, co umíte nejlépe, nebo materiálem.

 

Odpočet z daní

Fyzická osoba

si může od základu daně odečíst hodnotu darů poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2 % ze základu daně, nebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 15 % ze základu daně (§ 15 odst. 1 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu).

Právnická osoba

si od základu daně, sníženého dle § 34 zák. o daních z příjmů, může odečíst hodnotu darů, pokud tato hodnota činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 5 % z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu).

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*