Knihy

Peníze až na druhém místě

Mark Lloydbottom

Finanční problémy jsou všude okolo nás. Poplatky za bydlení, energie a jídlo během posledních let nepříjemně rostou. Stále více se zadlužujeme, což způsobuje více stresu a úzkosti. Manželství se kvůli finančním problémům rozpadají a lidská závislost na materialismu dusí duchovní zdraví lidí.

V knize Peníze až na druhém místě se dočtete, že Bible velmi často mluví o tom, jak bychom měli spravovat finance. Ve skutečnosti v ní najdeme přes 2,350 veršů, ze kterých se naučíte vše, co potřebujete vědět o penězích, dluhu, bohatství a majetku. Bible opravdu poskytuje úžasný vhled a návod na spravování financí. Závislost na materialismu dusí duchovní zdraví lidí.

Nejen, že je tato kniha praktickou pomocí, ale dokonce objevíte, že správné spravování peněz má obrovský vliv na vztah člověka s Bohem. Naleznete zde návod, jak vykročit na cestu k finanční svobodě. Kniha Peníze až na druhém místě je základní kniha projektu Finanční kompas.

Kniha vyšla letos v létě v nakladatelství Návrat Domů. Můžete si ji objednat zde nebo nám napište na fin.kompas@gmail.com nebo na info@ea.cz.

Cena knihy je 200,- Kč.

 

Příručka pro studium v malých skupinách

V návaznosti na knihu Peníze až na druhém místě Finanční kompas také přeložil Příručku pro biblické studium financí v malých skupinách. Jde o flexibilní program s deseti kapitolami. Je pro každého – svobodného i ženatého, mladého i starého, bohatého či chudého. Je to studium pro jednotlivce, páry nebo skupiny.

Knížka se zabývá deseti základními tématy, které jsou spojené se spravováním financí. Tyto témata jsou: Bible a peníze, Boží a naše role ve spravování financí, práce, dluh, rada, životní styl, poctivost, dávání, spoření a investování, věčnost.

Cena Příručky je 130,- Kč.

Tento materiál si můžete objednat pouze přes email Finančního Kompasu (fin.kompas@gmail.com).

Pracovní sešit Kompasu

Potřebujete poradit, jak sestavit rozpočet, kontrolovat výdaje nebo splácet dluhy? Pokud ano, použijte tento Pracovní sešit.

Tento materiál je nutnou součástí studia správcovství v malých skupinách a poskytuje tabulky a návody na efektivní spravování rodinných a osobních financí.

Cena Pracovního sešitu je 100,- Kč.

Tento materiál si můžete objednat pouze přes email Finančního Kompasu (fin.kompas@gmail.com).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*