Kniha ‚Peníze až na druhém místě‘ v prodeji

Rádi bychom vám představili knihu o biblickém pohledu na finance jménem Peníze až na druhém místě. Knihu napsal Howard Dayton, zakladatel služby Crown, která má za cíl srozumitelně šířit biblické pravdy o spravování financí a majetku mezi křesťanskou a sekulární společnost. Mark Lloydbottom, zakladatel služby Financial Compass knihu přepracoval do evropského kontextu. V českém vydání vychází kniha v nakladatelství Návrat Domů.
Představení knihy:

Mnoho lidí má problémy související s financemi, například dluhy, ubíjející zaměstnání nebo příliš malé úspory. Na základě nedávno provedeného průzkumu bylo zjištěno, že k více než polovině rozvodů dochází v důsledku finančních tlaků na domácnost. Dusivý materialismus okrádá lidi o duchovní elán.
V knize Peníze až na druhém místě se dozvíte, že Bible nám o penězích říká velmi mnoho. Ve více než 2300 verších popisuje vše, co potřebujete vědět o tom, jak nakládat s penězi. V Bibli lze tedy najít dětailní plán, jak spravovat své finance.
Kniha Peníze až na druhém místě je nejen praktická, ale díky ní také zjistíte, jak velký vliv na vaše hospodaření s penězi má váš vztah s Bohem.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*